Nazwa forum

Opis forum


#1 2013-12-23 10:53:50

nat

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-23
Posty: 1
Punktów :   

Podanie na Administratora. ^^

Odrazu na wstępie chciałbym przeprosić MM123 ( Właściciela serwera ) za wszelkie nie równości i sprzeczki między nami, na innym serwerze, ale były. Ale mam nadzieję, że zrozumiesz iż teraz już jestem ogarnięty i nie będzie czegoś takiego jak na tamtym serwerze, poza tym tamten to był inny serwer, a ten to inny i mam nadzieję też, że po prostu nie będziemy wracać do przeszłości, tylko zajmiemy się tym co jest teraz i będzie nam się wspólnie miło współpracowało na serwerze.   Przepraszam ^^ - Sequence

Nick: Sequence

Wiek: 14 Lat.

Znaj. Pluginów: 7/10

Znaj. Komend: 8/10

Dlaczego Ja: Myślę, że jestem stosunkowo miłym i cierpliwym człowiekiem, więc nie będzie problemu ogarnięcia serwera nawet samemu. Myślę też, że pomoc innym Administratorom i graczom jest tutaj nie zbędna. Reasumując: chciałbym po prostu wprowadzić ład i porządek na serwerze.

Co byś zrobił dla serwera: Uważam, że wszystko co by się dało, ale największą rolę w moim " byciu " Administratorem było by ogarnięcie spamu na
serwerze i również różnych wyzwisk, wulgaryzmów itd.

Offline

 

#2 2013-12-23 12:25:47

MM123

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-22
Posty: 8
Punktów :   

Re: Podanie na Administratora. ^^

Hmmmm.... Nwm czy nie rozwalisz serwera. Na próbę dostaniesz range Support.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskiet2011.pun.pl www.3zakonyrp.pun.pl www.mamjuzdosc.pun.pl www.copy4general.pun.pl www.otservers.pun.pl